بهترین وکیل در غرب تهران

انتخاب وکیل کار سختی نیست

وکیل خانم یا آقا ؟

در حال حاضر، در هر کدام از حوزه‌های فوق وکیل آقا و یا خانم متخصص به فراوانی وجود دارد و افراد براساس علاقه و میل خود می‌توانند در پرونده های مختلف وکیل خانم و یا آقا انتخاب کنند. معمولا خانم‌ها به خصوص در پرونده های خانواده ترجیح می‌دهند که وکالت خود را به وکیل خانم بسپارند، در حالی که در پرونده های کیفری با توجه به ماهیت خشن خود، مردم عمدتاً آقایان را برمی‌گزینند.

گروه وکلای آپادانا، با توجه به تجربه چندین ساله خود و حضور در انواع پرونده ها و آشنایی کامل با روند دادرسی هر کدام، بهترین مدافع را برای هر پرونده ای در اختیار شما قرار می دهد. در گروه وکلای آپادانا وکیل آقا و وکیل خانم متخصص در همه زمینه ها آماده ارائه انواع خدمات از جمله مشاوره حقوقی تلفنی، حضوری، آنلاین و قبول وکالت می‌باشند.

WHY US ?
_

بهترین وکلای تهران

یک وکیل با داشتن قدرت و نفوذ کلام، تحصیلات عالی در رشته حقوق و فقه اسلامی، مدرک رسمی و چندین سال سابقه درخشان و عالی در پرونده‌ها، بهترین وکیل انتخابی برای اشخاص خواهد بود. وکیل پایه یک دادگستری می‌تواند احقاق حق موکل خود را در زمان کم و با تمرکز بر پرونده ممکن سازد.

 • بهترین وکیل خانواده حقوقی
 • بهترین وکیل کیفری
 • بهترین وکیل خانواده
 • بهترین وکیل ملکی
WHY US ?
_

ویژگی‌های بهترین وکیل

برای انتخاب بهترین وکیل باید توجه داشت که هر وکیل پایه یک دادگستری گرچه صلاحیت طرح همه نوع دعاوی را دارد، اما وکیل خوب معمولا در یک زمینه تخصصی کار می‌کند و با آن تخصص شناخته می‌شود. وسعت دعاوی مختلف حقوقی و کیفری و نیز روندهای مختلف طرح دعوی و اجرا به‌گونه‌ای است که یک نماینده حقوقی نمی‌تواند بازده کامل در همه پرونده ها از خود نشان دهد.

بهترین وکیل براساس نوع هر پرونده معین می‌شود. باید توجه داشت که هر وکیل بنا به تجربه کاری خود در برخی از حوزه‌های حقوقی مسلط‌تر است. بنابراین، باید براساس موضوع هر پرونده به دنبال بهترین وکیل و مجرب‌ترین وکیل در آن موضوع بود. بهترین وکیل در هر موضوعی حقوقی کسی است که:

 • سابقه طولانی انجام پرونده حقوقی در زمینه موضوع مورد نظر داشته باشد.
 • به مواد قانونی، رای وحدت رویه و نیز نحوه دادرسی به موضوع پرونده احاطه کامل داشته باشد.
 • میزان برد وی در پرونده‌های مشابه بسیار بالا باشد.
 • قدرت کلام بالا و مدیریت جلسه دادگاه را داشته باشد.

وکیل مدافع یا نماینده حقوقی

وکیل فردی است که به موجب یک سند اعم از یک نامه اداری، وکالتنامه اسناد رسمی یا وکالتنامه دادگستری و یا حتی سخن شفاهی (به شرط اثبات) از طرف فردی دیگر واجد اختیارات و وظایفی می‌گردد و در حدود تعیین شده در سند ذکر شده می‌تواند به جای موکل خود عملی را انجام دهد. به طور مثال در وکالت فروش، نماینده حقوقی از طرف موکل اجازه می‌یابد که مال مشخص شده در وکالتنامه را بفروشد و در صورت وجود اختیار ثمن معامله یا همان مبلغ مال فروخته شده را دریافت نماید و یا در وکالت طلاق، زن از طرف شوهر خود وکیل می‌گردد تا خود را مطلقه نماید.

به طور کلی دو نوع نماینده حقوقی اعم از اداری یا کاری و نیز وکیل دادگستری وجود دارد. وکیل دادگستری می‌تواند اختیارات نماینده حقوقی کاری یا اداری را داشته باشد، اما نماینده حقوقی اداری نمی‌تواند همانند او به محاکم قضایی و دادگاه‌ها مراجعه نماید. همچنین وکلا به دو نوع پایه یک و دو یا کارآموز وکالت تقسیم می‌شوند که تفاوت چندانی با یکدیگر نداشته و این تمایز بیشتر مربوط به حوزه اختیارات در جرائم کیفری و سابقه کاری می‌باشد.

بهترین وکیل خانواده

وکیل خانواده، وکیل پایه یک دادگستری است که به طور تخصصی در حوزه مختلف دعاوی خانواده نظیر طلاق توافقی، طلاق از سمت زوجه، طلاق از سمت زوج، مهریه، نفقه، اجرت المثل، حضانت، الزام به تمکین و … فعالیت می‌کند. نماینده حقوقی خانواده علاوه بر تسلط بر مسائل حقوق خانواده می‌بایست یک روانشناس خوب نیز باشد. در بسیاری از پرونده های خانواده به خصوص طلاق، زوجین آسیب‌های زیادی را تحمل کرده‌اند و علاوه بر یک نماینده حقوقی نیازمند یک دوست و هم‌صحبت هستند تا بتوانند علاوه بر مشکل حقوقی، روح خود را درمان کنند.

دعاوی خانواده به دلیل درگیر بودن قشرهای مختلف سنی و موقعیتی اعم از زوجین، خانواده‌ها و فرزندان بسیار پیچیده بوده و باید در کمترین زمان حل و فصل شوند. بنابراین، نماینده حقوقی خانواده با تخصص خود می‌تواند مشکلات ناشی از این گونه دعاوی را تا حد زیادی کاهش دهد و موجب شود تا حقی از صاحب حق ضایع نشود.

ملکی

وکیل ملکی یک وکیل پایه دادگستری می‌باشد که در دعاوی ملکی نظیر دعاوی موجر و مستاجر، تخلیه، خلع ید، الزام به تنظیم سند رسمی، افراز ملک مشاعی، الزام به ایفای تعهد و یا الزام به تحویل مبیع و … تبحر دارد. دعاوی ملکی به دلیل نوع ماهیت و شکل خود معمولا طولانی بوده و نیازمند تسلط به قانون مدنی و آیین دادرسی مدنی و … دارند که این امر برای افراد عادی ممکن نیست. در بسیاری از موارد، افراد بدون استفاده از مشاوره حقوقی با نماینده حقوقی ملکی اقدام به ثبت دادخواست کرده و یا پرونده خود را در محاکم قضایی پیگیری می‌کنند و متاسفانه پس از طی چند ماه و یا حتی چند سال از گرفتن حق خود باز می‌مانند، بنابراین وکیل ملکی می‌تواند در این زمینه هم خسارات ناشی از تاخیر را کاهش دهد و احتمال برد در پرونده را افزایش دهد.

کیفری

دعاوی کیفری یکی از مهمترین و پیچیده‌ترین دعاوی مطرح شده در دادسرا هستند که وکیل پایه یک دادگستری می‌بایست حتما با تخصص کامل در این پرونده ها وارد شود. دعاوی نظیر رابطه نامشروع، تجاوز، توهین و تهدید و فحاشی و قذف، خیانت در امانت، کلاهبرداری، تحصیل مال از طریق نامشروع، فروش یا انتقال مال غیر، چک بلا محل، ضرب و جرح عمدی، قتل، مواد مخدر، شرب خمر، ورد به عنف و تصرف عدوانی و … از جمله دعاوی کیفری به شمار می‌روند که قانون برای این جرائم، مجازات‌های سنگینی درنظر گرفته است.

بنابراین کوچکترین اشتباهی می‌تواند در صدور قرار مجرمیت و یا قرار منع تعقیب موثر باشد. نماینده حقوقی کیفری با تسلط کامل بر قانون مجازات اسلامی و آیین دادرسی کیفری و نیز تیزهوشی تمام می‌تواند شرایط پرونده را به نفع موکل خود تغییر دهد. بسیاری از افراد بدون مشورت با نماینده حقوقی کیفری اقدام به ثبت شکوائیه کرده و به دلیل طرح اشتباه پرونده موجب ضرر و زیان به خود می‌شوند. متهمین پرونده‌ها نیز باید توجه داشته باشند که عدم مشاوره حقوقی و یا اعطای وکالت به وکیل کیفری ممکن است موجب ضرر‌های جبران ناپذیر از جمله از دست رفتن مال، جان و یا آبروی خود گردند. بنابراین استفاده از بهترین وکیل کیفری در دعاوی یاد شده بسیار راهگشاست.

چک

در صورتی که وکیل پایه یک دادگستری به طور تخصصی بر روی دعاوی وصول مطالبات اعم از چک، سفته، رسید بانکی و یا سند عادی فعالیت کند به اختصار به عنوان وکیل چک شناخته می‌شود. دعاوی مطالبه وجه چک و یا مطالبه وجه سفته یکی از شایع‌ترین دعاوی موجود در دادگاه‌ها هستند. نماینده حقوقی چک با تبحر خود می‌تواند حکم محکومیت خوانده را اخذ کرده و علاوه بر آن با درخواست قرار تامین خواسته، اموال خوانده را توقیف نماید تا خواهان در صورت وجود حق به اموال از دست رفته خود دست یابد.

تماس با وکیل

برای تماس با بهترین وکیل راه‌های متفاوتی وجود دارد. برای پیدا کردن بهترین وکیل ابتدا باید متناسب با موضوع پرونده، به جستجوی وکیل پرداخت. قطعا در هر حوزه‌ای از وکالت، وکیل های بسیاری را می‌توان یافت. برای یافتن بهترین وکیل باید رزومه کاری آن‌ها را بررسی نمود. معمولا وکلا در سایت‌ها و صفحات شخصی خود خلاصه از فعالیت حرفه‌ای خود را منتشر می‌کند.

علاوه بر این، نباید از تجربه شخصی دوستان و آشنایان غافل شد. در برخی از موارد، اطرافیان پرونده‌های مشابه موضوع شما دارند و همین موضوع می‌تواند راهنمای بسیار خوبی در انتخاب بهترین وکیل باشد.

پس از انتخاب بهترین وکیل، بهتر است ابتدا با تماس تلفنی، موضوع خود را با وی مطرح کنید تا وی از مشکل شما آگاه شود. اگر موضوع پرونده بدون نیاز به وکیل حل شود، وی راهکارهای لازم را به شما ارائه می‌دهد. در غیر این صورت می‌توانید به صورت حضوری به دفتر وی مراجعه و از نزدیک با بهترین وکیل انتخاب شده به مشاوره حقوقی پرداخته و در صورت تمایل پرونده خود را به او بسپارید

بهترین وکیل غرب تهران کیست؟

برای این که بهترین وکیل غرب تهران را انتخاب کنیم باید تحقیق و بررسی های بسیاری انجام دهیم، تا وکیلی متخصص، مجرب، با سابقه و کاربلد پیدا کنیم. مطمئنا این کار زمان زیادی از ما خواهد گرفت، به همین منظور سعی کرده ایم در این مقاله چند وکیل متخصص را معرفی کنیم.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیل وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصص ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقی وکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیل طبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت %90 موفقیت پرونده ها

بهترین وکیل در غرب تهران چه کسی است؟

بهترین  وکیل در غرب تهران به کسی گفته می‌ شود که تخصص بسیار بالایی در دعاوی های حقوقی داشته باشد و تجربیات و سوابق کاری بالای او سبب شود که مردم اعتماد بیشتری به او داشته باشند. وکیلی که سوابق بالایی داشته باشد و پرونده‌ های زیادی را انجام داده باشد، بهتر می‌ تواند به مردم خدمت کرده و مشکلات را مدیریت نماید.

بهترین وکیل در غرب تهران وکیلی است که نحوه‌ ی ارتباط با مردم و مراجعین را بداند و با توجه به مشکلات موجود، بهترین راهکارها را به آنها ارائه دهد و در مدت زمان کمتری پرونده را با موفقیت به اتمام برساند. در واقع یکی از مهم‌ ترین مواردی که یک موکل برایش بسیار مهم است، زمان در انجام پروسه است. اگر وکیلی بتواند با استفاده از راه‌ های میانبر و دانش و تجربه‌ ای که دارد پرونده را در مدت زمان کمتری به سرانجام برساند، مورد رضایت موکلین قرار می‌ گیرد.

یک وکیل خوب و خبره در مقابل پرونده‌ هایی که بر عهده می‌ گیرد باید مسئولیت پذیر باشد و تمام تلاش خود را در راستای به ثمر رساندن پرونده های موکلین به بهترین شکل داشته باشد. همچنین یک وکیل با بروز سانی اطلاعات حقوقی خود و تلاش برای بهتر بودن، سعی بر این دارد که به عنوان بهترین در بین مردم شناخته شود و مورد اعتماد و اطمینان آن ها واقع شود.

مهم ترین عوامل در انتخاب وکیل خوب

مهمترین عوامل در انتخاب وکیل خوب با توجه به شرایط پرونده و عملکرد یا سابقه وکیل مورد نظر سنجیده می شود. به طور کلی برای انتخاب یک وکیل خوب با عملکردی مناسب و معقول توجه به برخی از نکات می تواند راهگشا باشد. به بیان دیگر انتخاب وکیل حرفه ای و متخصص با آگاهی و شناخت اولیه باعث بالا رفتن اطمینان خاطره موکل برای به سرانجام رسیدن پرونده و گشایش در دعوا یا مسائل فی مابین می شود.

از عوامل و نکات مهم در انتخاب وکیل خوب و حاذق آن است که موکل یا افرادی که مشکلات حقوقی و قضایی دارند وکیلی را انتخاب کنند که از اشراف لازم به مسائل و قوانین حقوقی برخوردار باشد.

معمولا وکلایی که به صورت حرفه ای پرونده های قضایی را پیگیری می کنند به دلیل تعدد پرونده های رسیدگی شده از تجربه و تبحر لازم برای حل و فصل و به نتیجه رساندن اینگونه پرونده ها برخوردار هستند و افراد مدعی و خواهان یا خوانده می توانند با اطمینان خاطر پرونده خود را برای پیگیری به آنها واگذار نمایند.

تبحر و توانایی وکلاء در پیگیری پرونده ها قضایی محدود به حوزه حقوقی نمی شود و تجربه و سابقه پیگیری پرونده های مختلف به صورت تخصصی در حوزه دعاوی کیفری هم صادق است و می تواند برای متقاضیان پیگیری اینگونه پرونده ها راهگشا باشد.

از دیگر نکاتی که در انتخاب یک وکیل خوب و حاذق موثر است تخصص و دانش حرفه ای وکیل است که می تواند او را از وکلاء همتراز متفاوت کند.

معمولا وکلاء پس از اخذ پروانه وکالت برای افزایش سرعت عمل و تسلط به قوانین  به صورت تخصصی در یکی از حوزه های حقوقی و کیفری فعالیت خود را آغاز می کنند که استمرار فعالیت آنها در حوزه های خاص به صورت تخصصی باعث افزایش کیفیت کار می شود.

یکی دیگر از عواملی که در هنگام انتخاب وکیل خوب باید به آن توجه شود آن است که برای انتخاب وکیل و سپردن امور حقوقی و کیفری به او، توجه به سن و سال وکیل معیار مناسب و معقولی نیست چون سن و سال کم یا زیاد معیار مناسبی برای سنجش عیار و عملکرد یک نفر نیست و در خیلی از موارد افراد کم سن و سال یا میانسال به دلیل توانایی و برخورداری از دانش حقوقی لازم می توانند عملکرد بهتری نسبت به وکلاء مسن و سالخورده  داشته باشند.

وکیل خوب علاوه‌ بر تسلط به قوانین و رویه قضایی محاکم، بایستی مصلحت موکل را رعایت نموده و با یافتن نقاط قوت و نقاط ضعف پرونده، مساله را کاملاً با قوانین بررسی نماید. همچنین وکیل خوب می‌بایست از قدرت بیان و منطق و استدلال کافی برخوردار باشد تا با انطباق موضوع با قانون و رویه دادگاه‌ها، بهترین راه‌حل قانونی را به نفع موکل خویش بکار گیرد.
بدین سان لازمه دفاع پیروزمندانه بررسی همه جانبه و پیش‌بینی امور حتمی و محتمل می‌باشد، تا با تدبیر و آمادگی و اتخاذ تاکتیک‌های مناسب پرونده را به بهترین روش پیگیری نماید.
با این‌ همه بهترین وکیل در تهران می‌تواند با تکیه بر تجربه و تخصص خویش با تعهد و مسئولیت‌پذیری، بهترین نتیجه را برای موکل خویش به ارمغان آورد.

وکیل پایه یک دادگستری چه خدماتی ارائه می دهد؟

وکیل پایه یک دادگستری در رشته حقوق یا فقه تحصیل می کند و برای ورود به شغل وکالت، باید در آزمون وکالت شرکت کند و پس از قبولی در این آزمون، پروانه کارآموز دریافت می کند و می تواند مدتی زیر دست کانون وکلا فعالیت داشته باشد و بعد از مدتی در آزمون نهایی وکلا شرکت کرده و در صورت قبولی به عنوان وکیل پایه یک دادگستری شناخته می شود. به همین سبب می گویند که وکلای پایه یک دادگستری تجربه و تخصص لازم را دارند. به به همین سبب افراد بهترین وکیل تهران را برای دریافت مشاوره انتخاب می کنند.

وظایفی که وکیل پایه یک دادگستری در قبال موکل خود باید انجام دهد:

 • در ازای دریافت اسناد و مدارک معتبر از موکل، به او رسید تحویل دهد.
 • تمام دادخواست ها، لوایح و قراردادهای مربوط به موکل را تنظیم نماید.
 • به موقع در دادگاه حضور داشته و از حقوق موکل خود دفاع کند.
 • وکیل باید از پذیرفتن هرگونه سند و وجه نقد به غیر از حق الوکاله ثبت شده در قرارداد پرهیز کند.
 • وکیل موظف است قبل از طرح دعوا از تمام تلاش خود برای ایجاد صلح و سازش بین طرفین دعوا استفاده کند.
 • باید قبل از امضا، متن قرارداد را به صورت دقیق نوشته و برای موکل شرح دهد همچنین یک نسخه به او تحویل دهد.

دسته‌بندی نشدهوکیل تهرانوکیل حقوقیوکیل خانوادهوکیل کیفریوکیل ملکی

بهترین وکیل پایه یک دادگستری باقرخانبهترین وکیل پایه یک دادگستری بلوار فردوسبهترین وکیل پایه یک دادگستری پونک تهرانبهترین وکیل پایه یک دادگستری تهران ویلابهترین وکیل پایه یک دادگستری تهرانسربهترین وکیل پایه یک دادگستری جنت آبادبهترین وکیل پایه یک دادگستری چیتگربهترین وکیل پایه یک دادگستری دهکده المپیکبهترین وکیل پایه یک دادگستری ستارخانبهترین وکیل پایه یک دادگستری سعادت آبادبهترین وکیل پایه یک دادگستری شهرانبهترین وکیل پایه یک دادگستری شهرک اکباتانبهترین وکیل پایه یک دادگستری شهرک غرببهترین وکیل پایه یک دادگستری شهرک گلستانبهترین وکیل پایه یک دادگستری صادقیهبهترین وکیل پایه یک دادگستری غرب تهرانبهترین وکیل پایه یک دادگستری وردآوردبهترین وکیل در غرب تهرانحاذق ترین وکیل در استان تهرانحرفه ای ترین وکیل در استان تهرانمجرب ترین وکیل در استان تهرانوکیل کارکشته در استان تهرانوکیل مسئولیت پذیر در استان تهرانوکیل مهریه کاربلد در استان تهران

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *