انتخاب وکیل کیفری در تهران نیاز به دقت کافی دارد، برجسته‌ترین ویژگی بهترین وکیل کیفری در تهران آگاهی جامع و کامل در رابطه با قوانین و جرایم کیفری کشور است. اطلاعات و تجربه وکیل کیفری در زمینه قوانین کیفری و جزایی کشور از جمله قوانین مربوط به مجازات اسلامی، قوانین دادرسی کیفری و قوانین مربوط به دادرسی دادگاه‌های انقلاب و عمومی بیشتر از حوزه‌های دیگر است.

پیگیری وکیل کیفری در تهران

رسیدگی به پرونده‌های کیفری یک سیر تکاملی طولانی دارد. بارز‌ترین ویژگی یک وکیل کیفری جسور و توانا بودن او است. جدی باشد و پیگیر پیگیری‌های لازم را انجام دهد. و به طور مستمر برای رسیدن به هدف خود تلاش کند. اگر شما نیز جز وکلای جوانی می‌باشید، که قصد دارید یک حوزه به خصوص را برای فعالیت خود انتخاب کنید، تنها در صورتی که فرد کوشا و توانایی می‌باشید به این حوزه وارد شوید.

وکیلی که به عنوان وکیل کیفری در دادگاه حضور پیدا می‌کند، باید توانایی دفاع قاطع و همه‌ جانبه از موکل خود را داشته باشد. لازم به ذکر است که موکل ممکن است در جایگاه متهم و یا متضرر باشد. این موضوع در وظیفه وکیل تفاوتی ایجاد نخواهد کرد، وکیل کیفری باید با توجه به جایگاه موکل در دادگاه بهترین دفاع از وی را به عمل آورد.

در واقع، جرایم کیفری به جرایمی گفته می‌شوند که طبق قانون کشور انجام دادن آنها جرم به حساب می آید و برای آن نیز مجازاتی متناسب تعیین شده است.

اکنون، این جرائم می‌توانند ناشی از انجام یک رفتار یا عمل در جامعه باشند، یا به برعکس، ناشی از عدم انجام رفتار یا عملی باشند که باعث ایجاد یک واکنش به نام جرم می‌شود.

بنابراین، شخصی که این رفتار یا عمل را انجام می‌دهد یا عمدتاً آن را انجام نمی‌دهد، به عنوان تارک یا عامل مجرم شناخته می‌شود؛ زیرا او متخلف از جرم کیفری شده است و مسئولیت پذیرفتن مجازات‌های مرتبط با این جرم را بر عهده دارد. در این صورت وکیل کیفری برای دفاع از فرد محکوم و اثبات بی گناهی فرد وارد عمل می‌شود.

منظور از دعاوی کیفری چیست؟

همانگونه که مورد اشاره قرار گرفت، یکی از انواع دعاوی مطرح شده در مراجع قضایی مختلف دعاوی کیفری می‌باشد، اما منظور از این نوع دعاوی چیست؟

توجه داشته باشید که برای جرایمی که برای آنها در قانون مجازات اسلامی جرم انگاری شده و مجازات خاصی در نظر گرفته شده است، دعاوی کیفری گفته می‌شود.

دعاوی کیفری انواع مختلفی دارند، مانند خیانت در امانت، فحاشی، جعل، افترا، توهین و…. چنانچه بخواهیم به خوبی متوجه بشویم که مشکل پیش آمده برای ما جز کدام دسته از دعاوی بوده یا دقیقا چه نوع دعوایی را بایستی مطرح نماییم، مشاوره با وکیل کیفری به شدت توصیه خواهد شد.

وکیل کیفری در تهران تلاش می‌کند تا با بهره‌گیری از تجربیات گذشته خود، به رفع و حل دعاوی کیفری بپردازد. او سال‌هاست که وقت خود را به مطالعه و پرداختن به پرونده‌ها در دادگاه‌های مختلف اختصاص داده و سابقه طولانی و موفقی در این زمینه را به دست آورده است.

وکیل دعاوی کیفری

شاید تا به حال عبارت وکیل دعاوی کیفری یا بهترین وکیل کیفری را شنیده باشید. توجه داشته باشید که چنانچه خدای ناکرده به هر علتی قصد طرح شکایت یا دعوای کیفری را در هر یک از مراجع قضایی صالح داشته باشید.

لازم است که حتماً از یک وکیل خبره و متخصص دادگستری که در زمینه دعاوی کیفری متخصص و متبحر است، بهره‌گیری نمایید.

شایان ذکر است که وکیل دعاوی کیفری، نسبت به هر یک از انواع و موضوعات کیفری تخصص، تبحر و تجربه کافی را داشته و و با توجه به دانش و آگاهی کافی که نسبت به اینگونه از دعاوی دارد، می تواند بهترین دفاع را در جلسات مراجع قضایی داشته و بالطبع نیز بهترین نتیجه را نیز دریافت نماید.

چرا که وکیل دعاوی کیفری کاملاً با طرح شکایت، نوع شکایت، نحوه تنظیم شکواییه، اظهارنامه، لایحه دفاعیه و… که قاعدتاً در نتیجه دعوا بسیار موثر است، آگاهی و تخصص لازم را داراست.

بدین ترتیب با توجه به آنچه گفته شد، چنانچه قصد طرح دعاوی کیفری را داشته باشید، لازم است که حتما یکی از بهترین وکلای دعاوی کیفری را انتخاب کرده تا بتوان در کوتاه‌ترین زمان ممکن به بهترین نتیجه دست یابید.

مراحل رسیدگی به جرایم کیفری

یکی از پرسش‌های مهمی که معمولاً در خصوص طرح هر نوع دعوایی مطرح می‌شود، آن است که مراحل رسیدگی به جرم یا دعاوی مختلف چیست؟ توجه داشته باشید که مراحل رسیدگی به دعاوی مختلف کیفری عبارتند از؛

ابتدا جرم مورد نظر که در قانون مجازات اسلامی برای آن جرم انگاری شده، اتفاق می‌افتد که ابتدا لازم است، شخص شاکی در دفاتر خدمات الکترونیک قضایی یا در دادسرا و کلانتری اقدام به شکایت نماید.

حال بعد از آنکه تحقیقات مقدماتی لازم در دادسرا انجام شد، قرار مجرمیت و کیفرخواست صادر خواهد شد.

پس از صدور قرار مجرمیت و کیفرخواست لازم است که جرم ارتکاب یافته در مراجع قضایی صالح مورد رسیدگی قرار گرفته و جلسات دادگاهی لازم تشکیل شده تا هریک از طرفین دعوا با شرکت در جلسات دادگاه دفاعیات خویش را مطرح نمایند.

توجه داشته باشید که در وقوع جرایم کیفری، امکان واخواهی نسبت به رای و همچنین تجدیدنظرخواهی در مراجع صالح تجدید نظر و همچنین امکان فرجام ‌خواهی در موارد تعیین شده در قانون وجود دارد.

حال پس از طی تمامی مراحل و اثبات بوقوع پیوستن جرم توسط شخص متهم، نوبت به اجرای حکم کیفری خواهد رسید.

شاید با توجه به چند سطری که در خصوص روند دادرسی دعاوی کیفری مطرح شد، طی مراحل و پیگیری آن ساده به نظر برسد.

اما خوب است بدانید که اینطور نبوده و طی روند قضایی علی‌الخصوص در دعاوی کیفری مستلزم علم، تجربه و تخصص در این زمینه است و بدین ترتیب، استفاده از وکیل کیفری حاذق و متبحر ضروری به نظر می‌رسد.

جرایم کیفری در قانون مدنی

جرایم کیفری به مجموعه‌ای از رفتار، اعمال و هنجار شکنی‌هایی گفته می‌شود، که بر اساس قانون مدنی کشور جرم محسوب می‌شوند. به عبارت دیگر بر اساس قوانین مدنی و اسلامی این اعمال جرم انگاری شده‌اند.

به بیانی ساده‌تر اگر فردی در اجتماع عملی انجام دهد که این عمل خلاف مقررات باشد، اصطلاحا گفته می‌شود جرم انگاری انجام شده است. و فرد باید بر اساس قوانین حاکم بر کشور مجازات شود. در چنین مواقعی وکیل کیفری با توجه به تجربه و تخصصی که دارد، اقدامات لازم را در دفاع از موکل خود به عمل خواهد آورد.

تقسیم جرایم کیفری

جرایم کیفری بر مبنای انجام دادن یا ندان یک فعل می‌باشند. گاهی فرد به دلیل انجام ندادن و یا ترک یک فعل سبب آسیب به یک فرد و جامعه می‌شود. چنین رفتاری هنجار شکنی است، و قانون متناسب با نوع جرم برای فرد مجازات در نظر می‌گیرد.

حالت عمومی جرایم کیفری

به بیان تخصصی‌تر جرایم کیفری در دو دسته فعل و ترک فعل تقسیم بندی می‌شوند. حال جرایم کیفری خود در دو حالت عمومی و خصوصی مورد بررسی قرار می‌گیرند. در حالت عمومی جرم انجام شده با جامعه و افکار اجتماعی ارتباط مستقیم دارد. به همین دلیل در صورتی که فرد مجرم شاکی نیز نداشته باشد مراجع قضایی به پرونده رسیدگی می‌کنند، و مجازات متناسب با آن را در نظر می‌گیرند.

در مواردی مانند قتل و زنا فرد مجرم بهتر است از بهترین وکیل کیفری در تهران کمک بگیرد، تا حکم ناحقی بر علیه وی صدور نشود.

حالت خصوصی جرایم کیفری

اگر جرمی که فرد مرتکب شده است از جرایم خصوصی کیفری باشد، به این معنا است که پرونده کیفری دارای شاکی خصوصی است. عموما شاکی پرونده به دنبال جبران خسارت می‌باشد. در چنین مواقعی فرد شاکی باید حتما از متهم شکایت کند. چنین پرونده‌ای حالت عمومی ندارد مراجع قضایی نمی‌توانند به صورت خودسرانه آن را پیگیری کنند. بنابراین در صورت عدم شکایت فرد متضرر رسیدگی از طرف مراجع قضایی صورت نمی‌گیرد.

تخریب کردن اموال شخصی نمونه‌ای از حالت خصوصی جرایم کیفری است. شاکی و متهم می‌توانند تمامی کارهای رسیدگی به پرونده را، به بهترین وکیل کیفری در تهران واگذار کنند.

حوزه کاری بهترین وکیل کیفری در تهران

 ما در این مقاله تلاش کرده‌ایم تعدادی از مواردی که نیاز به رسیدگی و پیگیری وکیل کیفری دارد، را به طور مختصر برای شما توضیح دهیم.

انواع جرایم کیفری عبارتند از: قتل، کلاهبرداری، خیانت در امانت، جعل اسناد، تولید و پخش مشروبات الکلی و مواد مخدر، سرقت، اختلاس، جرایم سایبری و …

اقدام به قتل

قتل یک نوع جرم کیفری است. در قوانین اسلامی برای قتل مجازات سنگینی در نظر گرفته شده است. در ماده 204 قانون مدنی برای این جرم کیفری سه حالت در نظر گرفته شده است. این سه حالت عبارتند از: قتل عمد، قتل شبه عمد و خطای محض. هر نوع قتل مجازات متناسب با خود دارد.

پرونده‌هایی با موضوع قتل نیازمند پیگیری و بررسی همه‌ جانبه بهترین وکیل کیفری در تهران می‌باشند. در چنین پرونده‌هایی فرد متهم و یا خانواده او می‌توانند با استخدام بهترین وکیل کیفری در تهران، تمامی کارها و امور مربوط به پرونده را به وکیل بسپارند تا با توجه به حساسیت پرونده پیشبرد آن به بهترین حالت ممکن پیش برود. وکیل کیفری با تکیه بر دانش و تخصص خود، مانع از پایمال شدن حق موکل خود خواهد شد.

دزدی و سرقت

مورد دیگری که از جرایم کیفری محسوب می‌شود اقدام به دزدی و سرقت است. در قوانین مجازات اسلامی، برای سرقت به عنوان یک جرم کیفری مجازات‌های مناسبی وضع شده است. سرقت در مجازات اسلامی به معنای دزدین و یا ربودن اموال است. این اموال متعلق به شخص دیگر و یا عموم مردم می‌باشد.

به صورت کلی سرقت به دو نوع سرقت حدی و سرقت تعزیری تقسیم بندی می‌شود. در چنین پرونده‌هایی استخدام بهترین وکیل کیفری در تهران کمک شایانی به پیشبرد پرونده خواهد کرد. یک وکیل کیفری موظف است، از حقوق موکل خود چه در جایگاه شاکی چه در جایگاه متهم دفاع کند.

جرایم سایبری یا رایانه‌ای

از دیگر جرایم کیفری می‌توان به جرایم رایانه‌ای یا سایبری اشاره کرد. در قانون مجازات اسلامی به صورت کامل جرایم سایبری یا جرایم رایانه‌ای شفاف سازی شده‌اند. این جرایم در خصوص تمام اقدامات خلاف مقرراتی است که در حوزه کامپیوتر انجام می‌شوند. در قوانین اسلامی هر جرم مجازات متناسب با خود را دارد.

از جمله این جرایم می‌توان به کلاهبرداری‌های فضای مجازی، تقلب، فیشینگ و باج‌گیری‌های آنلاین اشاره کرد. راهنمایی بهترین وکیل کیفری در تهران در خصوص این جرایم، در نتیجه مطلوب پرونده بسیار تاثیرگذار می‌باشد.

برخی اقداماتی که وکیل کیفری در دفاع از موکل انجام می‌دهد

وکیل کیفری بعد از عقد وکالت نامه با موکل، وظیفه رسیدگی به پرونده را برعهده دارد. وکیل کیفری موظف است بهترین دفاع از موکل خود را به عمل آورد. اقداماتی که بر اساس قانون در حوضه اختیارات وکیل برای دفاع از موکل قرار دارد، گام موثری در اثبات حقوق موکل می‌باشد. این اقدامات عبارتند از:

 1. برگزاری یک جلسه مشاوره با موکل در خصوص موضوع پرونده است.
 2. ارائه راه حل به موکل از طریق بررسی پرونده می‌باشد.
 3. میان وکیل و موکل توافقات لازم به عمل آید.
 4. اقدامات لازم در دادسرا توسط وکیل انجام شود
 5. اعلام وکالت در دادسرا
 6. مشخص نمودن راه حل‌های مفید برای دفاع از موکل، از طریق مطالعه و بررسی پرونده
 7. دفاع قاطع و همه جانبه از موکل در مراجع قضایی
 8. تلاش برای جلب رضایت شاکی توسط وکیل پرونده کیفری
 9. اعلام اعتراض در مراجع قضایی نسبت به قرارهای صادره‌ای که از نظر وکیل غلط می‌باشند.

چرا در مسائل کیفری از وکیل کیفری استفاده می کنیم؟

برای فردی که به عنوان متهم در دادگاه حاضر می‌شود، حضور یک وکیل امری بسیار حیاتی و اساسی است. این اهمیت به دلیل تجربه وکیل در زمینه‌های مختلف، که او را قادر به ارائه دفاع موثر برای متهم می‌سازد، بسیار ویژه است.

وکیل قادر است با بررسی دقیق و جستجوی مدارک معتبر و قابل اعتماد، تهیه و آماده‌سازی مستنداتی را که در دادگاه مورد نیاز است، انجام دهد و این نقش باعث تأثیرگذاری قابل توجه در تصمیمات قاضی می‌شود. امری که بسیار ضروری و حیاتی به نظر می‌رسد.

با توجه به اهمیت بسیار بالای وکیل در امور و مسائل کیفری، اگر فردی به هر دلیلی قادر به استفاده از خدمات یک وکیل برای خود نباشد، این موضوع می‌تواند تأثیر زیادی در پرونده جرمی او داشته باشد.

دادگاه با استفاده از اختیاراتی که دارد یک وکیل تسخیری برای فرد متهم می‌گیرد تا امورات دادگاهی او را پیگیری کند این موضوع تا حدود زیادی می‌تواند به نفع متهم باشد و حتی گاهاً ورق را به نفع او برگرداند.

اما استفاده از وکیل در مسائل حقوقی اجباری نیست و فرد می‌تواند به صورت اختیاری از خدمات یک وکیل برای پیگیری امور دادگاهی خود استفاده کند. این موضوع یکی از تفاوت‌های اساسی بین مسائل حقوقی و کیفری در زمینه انتخاب یا عدم انتخاب وکیل است.

چگونه به وکیل کیفری ماهر دسترسی پیدا کنیم؟

اکنون که به طور کامل با وظایف یک وکیل کیفری آشنا شده‌اید، انتخاب بهترین وکیل در تهران برای شما آسان‌تر خواهد بود. در این راستا، چند راهنمایی را به شما توصیه می‌کنیم تا به هدف خود با اطمینان بیشتری دست یابید.

به طور کلی تمامی وکلایی که در زمینه کیفری به طور تخصصی فعالیت دارند ماهر و متبحر هستند اما شما با توجه به شرایط خود و عوامل دیگری که می‌تواند در انتخاب شما موثر باشد اقدام به انتخاب می‌کنید و از بین ماهرترین‌ها بهترین گزینه را برای خود برمی‌گزینید.

از جمله راه‌هایی که شما می‌توانید به لیست بهترین وکلا در تهران که در زمینه کیفری فعالیت دارند دسترسی پیدا کنید جستجو کردن در شبکه‌های اجتماعی و موتور جستجوی گوگل و یا دوست و آشنایان است.

پس از اینکه توانستید به سابقه کاری و نظرات کاربران درباره وکیل مورد نظر دست یابید با مطالعه و تحقیق بیشتر می‌توانید سابقه وی را در این زمینه بررسی کنید.

مراجعه کنندگان پیش از شما مطمئناً نظراتی را درباره وکیل مورد نظر در گوگل و یا پیج وکیل مورد نظر شما ثبت کردند که مطالعه‌ آنها می‌تواند به انتخاب شما کمک بسیاری کند.

اهمیت استخدام برترین وکیل کیفری در تهران

حال که با بهترین وکیل کیفری و همچنین مهارت‌ها و خصوصیات وی آشنا شدید، بهتر است به این مهم بپردازیم که اصلا چرا باید از وکیل کیفری استفاده نمود و علت اهمیت مشاوره از برترین وکیل کیفری چیست؟ یا کدام وکیل برای پذیرش پرونده‌های کیفری در شهر تهران مناسب‌تر است؟

از قدیم گفته‌اند در هر کاری بهتر است که کار را بسپرید دست کاردان. دعاوی قضایی نیز نه تنها از قاعده فوق مستثنی نیستند، بلکه به جهت اهمیت ویژه‌ای که دارا می‌باشند مراجعه فوری به کاردان در زمینه فوق یا همان وکیل متخصص از هرچیزی واجب‌تر است.

حال در میان دعاوی گوناگون قضایی، دعاوی کیفری نیز به علت اهمیت بسزایی که داشته و همچنین نوع مجازات اینگونه دعاوی چون حبس، شلاق و…، مشاوره و استخدام وکیل دادگستری از اهمیت ویژه‌ای برخوردار خواهد بود.

پرونده‌های کیفری، بر خلاف دعاوی حقوقی، به طور معمول با پیچیدگی و تنش بیشتری همراه هستند. این نوع دعاوی زمانی مطرح می‌شوند که یک فرد به ارتکاب جرم متهم شده باشد. طبیعتاً، وقوع یک جرم باعث افزایش تنش در دادگاه می‌شود. بنابراین، یک وکیل متخصص در حوزه کیفری نیازمندی‌های خاصی دارد. او باید توانایی مقابله با شرایط نامطلوب را داشته باشد، روحیه قوی داشته باشد و از ترس در برابر تهدیدها پرهیز کند. شجاعت و جسارت نیز از ویژگی‌های ضروری این وکیل است.

علاوه بر این، دعاوی کیفری معمولاً پیچیده هستند و قبول وکالت در آن‌ها نیازمند تلاش و جسارت است. در این نوع از دعاوی، باید تمام تمرکز خود را بر روی انتخاب وکیل بگذارید. وکیل شما باید در تمامی مهارت‌های یک وکیل سرآمد باشد. او باید علاوه بر دانش کافی در زمینه مسائل حقوقی، فن بیان بالایی نیز داشته باشد تا بتواند با صراحت از حق موکل خود در دادگاه دفاع کند.

وظایف وکیل کیفری در تهران

حالا که به طور مفصل در باب معنی وکیل کیفری در تهران پرداختیم و به پاسخ سوال وکیل کیفری کیست رسیدیم می‌خواهیم وظایف وکیل کیفری را به طور کامل شرح دهیم.

وکیل کیفری نسبت به وکلای دیگر باید صبر و طاقت بیشتری داشته باشد زیرا اینگونه مسائل تحمل بالایی را به جهت نیاز به پیگیری های فراوان و جدیت موضوع مورد بحث می‌طلبند.

برای یک فرد به عنوان موکل این موضوع مورد اهمیت است که بداند وظایف مهم یک وکیل کیفری در دادگاه چیست تا در صورت نیاز بداند که برای مسائل حقوقی خود باید به چه وکیلی مراجعه کند و در صورتی که وکیل به درستی پاسخگوی نیاز موکل نبود فرد دیگری را به عنوان وکیل خود وارد مسائل دادگاهی کند.

از جمله وظایف مهم یک وکیل کیفری در وهله اول مشاوره دادن به موکلان خود در زمینه‌های حقوقی و یادآوری تکالیف فرد موکل به اوست.

در وهله دوم وظیفه یک وکیل کیفری بررسی و گردآوری منابع و مدارک مورد نیاز برای رفع تهمت از موکل خود است.

در دادگاه نیز وکیل کیفری وظیفه دارد که به خوبی با ارائه ی سند و مدرک معتبر و مورد اعتماد برای دادگاه از موکل خود در برابر تهمت های کیفری دفاع کند.

یکی از وظایف دیگر وکیل کیفری، دارا بودن توانایی برای کسب تخفیف در مجازات فرد متهم است و این نقش بستگی به قدرت و توانایی کلامی وکیل در فرآیند مذاکره دارد.

وکیل کیفری همچنین می‌تواند از دادستان و مقامات مربوطه تقاضای تجدید نظر داشته باشد و این امر باعث میشود در مجازات فرد تاخیر و یا تغییر ایجاد شود.

مهارت‌های یک وکیل کیفری برتر در تهران

یک وکیل کیفری خوب در تهران باید دارای کدام مهارت‌ها باشد تا بتوان وی را از میان سایر وکلای تهران انتخاب کرده یا لایق صفت برتر برشمرد؟

همانطور که قطعا می‌دانید، هریک از حرف و مشاغل مستلزم داشتن مهارت‌هایی است تا بتوان در آن شغل یا حرفه به موفقیت رسید. حرفه وکالت نیز از این قاعده مستثنی نمی‌باشد.

مهارت‌های لازم جهت شناخت یک وکیل دادگستری متبحر و برتر در تهران دارای مهارت‌هایی چون دانش و آگاهی در حیطه قانون جزا و جرم‌شناسی، تجربه در حیطه پرونده‌های گوناگون کیفری، فن بیان خوب، قدرت کلامی و نحوه برقراری مناسب با افراد مختلف، توانایی تنظیم صحیح لوایح و گزارش، روانشناسی خوب، رفتار بدن مناسب، قدرت تجزیه و تحلیل و حل مسایل گوناگون و… است.

یک وکیل متخصص امور کیفری حاذق و توانمند بایستی دارای خصوصیاتی باشد که برخی از مهم‌ترین آن‌ها عبارتند از؛

 • اطلاعات و دانش کافی و به روز در حوزه دعاوی کیفری
 • تجربه کافی در حیطه دعاوی کیفری
 • تخصص و تبحر کافی در حیطه دعاوی کیفری
 • صداقت و انصاف جهت دریافت حق‌الوکاله
 • امانتداری و رازداری
 • شجاعت و جسارت
 • اعتماد به نفس کافی
 • فن بیان اصولی و صحیح
 • فن دفاع مناسب
 • فن نوشتاری اصولی و صحیح
 • روابط اجتماعی قوی
 • برخورد مناسب با موکل
 • پیگیری هرچه تمام‌تر
 • صبر و تلاش بسیار جهت پیشبرد امور

هزینه وکالت در پرونده‌های کیفری

هزینه وکالت یا حق الوکاله مبلغ مشخصی است که وکیل به عنوان مقدار پاداش برای خدماتی که در طول یک پرونده به موکل ارائه می‌دهد، دریافت می‌کند.

این خدمات شامل مواردی چون تدوین لایحه دادخواست، حضور در جلسات دادگاه، ارائه مستندات قانونی مرتبط با جرم به منظور کاهش یا افزایش مجازات شاکی یا متهم، ارائه اسناد مستند و قابل قبول، و دفاع از حقوق و منافع موکل می‌شود.

اصولاً حق الوکاله به صورت سالانه توسط سازمان قضائی تعیین می‌شود، اما به دلیل تنوع و پیچیدگی پرونده‌ها یا تجربه و توانمندی وکیل، ممکن است این مبلغ در پرونده‌های مختلف متفاوت باشد.

در اکثر موارد، مبلغ حق الوکاله از طریق توافق بین طرفین مشخص می‌شود. به عبارت دیگر، تعیین هزینه و مبلغ یکسان برای همه پرونده‌های کیفری و تمام وکلا که به این پرونده‌ها رسیدگی می‌کنند، کاری دشوار و تقریباً غیرممکن است.

معرفی بهترین وکیل کیفری در تهران

تیم وکیل سعید نقدی در زمینه جرایم کیفری متخصص و توانا می‌باشند. این تیم به سرپرستی وکیل سعید نقدی در سال‌های اخیر توانسته‌اند، رزومه بی‌نظیری را در این خصوص کسب کنند.

وکیل سعید نقدی وکیل پایه یک دادگستری و مدرس دانشگاه، یکی از نام آشنا ترین وکلای جرایم کیفری می‌باشد. وکیل سعید نقدی علاوه جرایم کیفری در پرونده‌های مربوط به طلاق، خانواده، ملک، مهاجرت و … نیز عملکرد بسیار خوبی داشته است.

حوزه وکالت وکیل سعید نقدی بسیار گسترده می‌باشد. با نگاهی به تجربه و سابقه درخشان ایشان بدون شک به تخصص و تبحر ایشان در زمینه وکالت پی خواهید برد.

برای رزرو وقت مشاوره می‌توانید از طریق چت آنلاین این صفحه اقدام کنید. تماس با دفتر وکالت و مراجعه حضوری نیز از دیگر روش‌های رزرو وقت مشاوره می‌باشد.

وکیل خانوادهوکیل کیفری

بهترین وکیل پایه یک دادگستری باقرخانبهترین وکیل پایه یک دادگستری پونک تهرانبهترین وکیل پایه یک دادگستری تهران ویلابهترین وکیل پایه یک دادگستری جنت آبادبهترین وکیل پایه یک دادگستری چیتگربهترین وکیل پایه یک دادگستری دهکده المپیکبهترین وکیل پایه یک دادگستری ستارخانبهترین وکیل پایه یک دادگستری سعادت آبادبهترین وکیل پایه یک دادگستری شهرک غرببهترین وکیل پایه یک دادگستری شهرک گلستانبهترین وکیل پایه یک دادگستری صادقیهبهترین وکیل پایه یک دادگستری غرب تهرانبهترین وکیل پایه یک دادگستری وردآوردحاذق ترین وکیل در استان تهرانوکیل کارکشته در استان تهرانوکیل مهریه کاربلد در استان تهران

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *